Smash
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Te rog sa citesti admin daca ai timp !!!
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptySam Iul 23, 2011 11:49 pm Scris de Luck1an

» Cel Mai Tare PVM
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyDum Apr 17, 2011 11:38 am Scris de StyLe99

» [Rezolvare] Bug Yang .Singura Rezolvare Pentru Aceasta Problema.
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyVin Feb 11, 2011 9:51 pm Scris de 

»  Cum sa scoateti itemele inutile de la drop_mob
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyVin Feb 11, 2011 9:50 pm Scris de 

» Top 100 servare private metin2
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptySam Ian 29, 2011 1:50 pm Scris de 

» Alegerea serverului unde vei juca
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyJoi Ian 27, 2011 7:47 pm Scris de 

» Cum sa nu iti esueze itemele...!
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyJoi Ian 27, 2011 7:46 pm Scris de 

» Cum sa faci P fara sa esueze
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyJoi Ian 27, 2011 7:44 pm Scris de 

» 10 arcuri noi de ninja!
Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic EmptyJoi Ian 27, 2011 7:42 pm Scris de 

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic

In jos

Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic Empty Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic

Mesaj   Dum Ian 23, 2011 10:04 pm

La sfârşitul zilei totdeauna îmi place să închid aplicaţiile deschise pentru a pregăti computerul meu pentru a doua zi. închid manual fiecare cerere. În funcţie de numărul de cereri deschis acest lucru poate fi o pierdere de timp. Oamenii de la NTWind software au o utilitate perfectă pentru această situaţie aptly numit închidere tuturor ferestrelor. În loc de închidere manual fiecare cerere faceţi clic pe butonul Închidere tuturor ferestrelor din bara de activităţi.

În acest articol vă va arăta cum să instalaţi şi să configuraţi Close All Windows de pe computer pentru accesul simplu, pe bara de activități.

Pentru a obţine a început cap peste NTWind software şi Descărcaţi cea mai recentă versiune de închidere tuturor ferestrelor.
http://www.ntwind.com/software/utilities/close-all.html
După ce fişierul este descărcat extrage folderul CloseAll într-o amplasare permanentă pe computer. Deoarece Close All Windows este o aplicaţie am extras folderul la C:\Program Files\ în cazul în care cererile sunt de obicei instalate.



Pentru acces uşor este cel mai bun pentru a PIN-ul aplicarea în bara de activități. Glisaţi aplicarea închidere tuturor ferestrelor din folderul CloseAll de pe bara de activități.


Data de înscriere : 01/01/1970

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum